Blázen o sobě dal vědět

22. listopadu 2012 v 19:23 | Leonora L Lunae |  L.L.L.
Nebyl to Ježíšek, kdo provolával kanibalismus? Jezte, neb toto jest mé tělo. Lehce zvrácené, až zajímavé. Bojím se vánoc. Cukroví nechci radši vidět.
Franzl Lang dokáže rozesmát- ano, poslouchám u psaní jódlování.
Zaskakují mne lidi od nás ze školy, co na mě zírají, když čtu-nevídaný jev, v jednadvacátém století číst!!!
Ta tmavě fialová barva na vlasy chytla řekněme do černo-červena.
Mám pocit, že má páteř připomíná vetřelce.
Co dělal Noe, když byl jeden z párů zvířat na arše neplodný, nebo homosexuální?
Chobotnice jsou nejúžasnější zvířata, tedy hned po kočkách samozřejmě.
Taky se bojíte, že na vás plyšáci vědomě koukají a čekají na okamžik, kdy vás jejich plyšové tesáky roztrhají na kusy?
Freddy Krueger je nejroztomilejší hororová postava. A Edward s nůžkami na rukou taky… Mám úchylku na ruko-nožo-nůžkojídní muže ?
Leonora L Lunae - dokonalost sama, nechám se přejmenovat
Cizincům radím česky.
Když jedu autobusem, vyhlížím Slendermana.
Když jsem byla malá, měla jsem na zahradě vlastní pohřebiště mrtvých myší a ptáčků. Mé nutkání zajistit jim tento obřad bylo silné.
Mám silné podezření, že marťani tvoří velké procento mezi pozemskými lidmi. Bábinky s růžovými vlasy- jasný důkaz marťanství!
Děsí mě představa, že mě po smrti zpopelní a já se probudím během toho upalování. Bojím se, že když mě dají do rakve, probudím se a nikdo se nedozví, že žiju a už nikdy se nedostanu ven a umřu až později. Lidi prosím, nechte mě nejdřív rozložit a až pak pohřbít- ledovou rakev na Sahaře prosím.
Doopravdy jsem se zbláznila, nebo to je jen povrchové zranění? Já osobně doufám v obojí, protože to by znamenalo únik realitě, která sice není zas tak zlá, ale lepší by taky mohla být. Celé týdny přečkávám jen čekáním na vytouženou sobotu, svůj život přestávám žít a vstávám z popela jen v sobotu. Naprosto odmítám se nějak do něčeho zapojovat a užívám si svůj posvátný klid.
Minulé týdny a měsíce byly podivně zašmodrchané a teď nastává fáze uklidnění a smíření se s tím, že čas jde dál tam, kam měl vždycky namířeno, ať je to kamkoliv. Ale už jsem si zvykla. Čas zabíjím přemýšlením nad nesmrtelností chrousta, asi tak, jak je vidět nahoře. Skutečně jsem jakožto knihomol propadla počítačovým hrám. Jsem spokojený netvor :) A taky neuvěřitelně ospalý, poslední dobou nechutně unavený plaz s vaky pod očima, loupající se kůží a modráky všude možně, hlavně kvůli těm zmagořelým jehlám. Při cestě do školy pravidelně zakopávám- moje milované zimní botičky musí zřejmě nebotsky trpět -_-
A čím dál víc mi vadí, že mě někdo obviňuje z toho, že mluvím potichu, když mě trhá uši to, že lidi kolem mě mluví abnormálně nahlas, až mi z toho bzučí v uších. Což mi připomíná- učitelku hudebky házím do škatulky Mrťanů sražených s devítihlavou saní, kterou známe z pohádek. A fyzikář je zřejmě skřítek a dědeček Mrazík v jednom, co se sešel s medvědy až někde u Kolína (aneb-sledujte pohádky, je v nich spousta fyziky). Zbožňuju kreslené pohádky, jsou dokonale bezstarostné a zábavné. A anime jsou ještě lepší než filmy a pohádky dohromady.
Anime jsou také jedním z mála věcí, co mě dokážou rozbrečet. Bráškové Elricovi a jejich touha napravit dávnou chybu, napohled chladný Ciel Phantomvhive, a Lawliet (a jeho maniakální dvojčátko, které bohužel není v animáku T_T ). A Kigeki s kýčovou hláškou :,, jestli někomu řekneš, že jsi mě viděla se usmívat, zabiju tě…" a mohla bych pokračovat, jak dlouho bych chtěla. V hraných filmech prostě podle mě nejde dokonale vytvořit něco, co by mi vymáčklo slzu. Zamilovala jsem si Temné Stíny- nikdy nenavštívím Meka a Donalda, je to sám Ďábel :D T. Burton prostě ví co je dokonalé ^_^ .
A stále se nemůžu nikam hnout v psaní a svrbí mě prsty, abych zase všechno nesmazala a nezačala od znovu. Udělala jsem tu pár malinkatých změn, třeba jsem vymazala rubriku s povídkami. Nečekaně :D
Mám silné nutkání rozmlátit své hodinky a vytahat z nich ozubené kolečka. Aaach ty sprockets!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama