L archeologem

10. ledna 2012 v 19:55 | Lunae |  L.L.L.
Aneb vyhrabávám kosti svého blogu, zaváté prachem. Nejsem poslední dobou nijak aktivní ve světě blogů, vlastně nejsem aktivní vůbec. Poslední čas trávím převážně sledováním filmů (ÁÁÁÁ konečně už jsem viděla všechny tři zfilmované Death Note !Jupijajou! A jsou dokonce lepšejší než ten animák), nijak moc nečtu*stydí se* a vůbec jen tak přežívám. Čeká mě lítání po doktorech od očního,diabetoložky,neurologa,… Nevím jestli jsem to tady už možná někde psala, postoupila jsem do Jesu na ČJ olympiádu (a neznám ani datum kdy se mám dostavit :D ) , prošvihla jsem otvírací dny na Gymplu (chytře jsem zjistila kdy jsou až den po…šikula včasná já vím).

Zkrátka z mé strany k okolí se dá vypozorovat ignorace. Štve mě vlastní tělesná váha. Zatím co se po Vánocích většina lidí snaží nacpat do svých oblíbených kalhot, já si stahuju opasek. Sranda-někdy na podzim jsem vážila něco kolem 55 kil(l) , slítla jsem na 47 kg, nabrala díky doktorům zase na 54 a teď už se zase lopotím na 50 kilogramech. Zatra… Taky si dokonce začínám uvědomovat, že nejsem jediná kdo má nějaké problémy (jak brzo, že?) a zjišťuju, že ty moje jsou tak malicherné oproti trablům ostatních, že mě můj vlastní stav ,,any problems" začíná snad deprimovat :D. No vážně, nemám nad čím přemýšlet, když mě nic netíží.
Zamilovala jsem si tuhle písničku, snad kvůli textu, nebo melodii? Nevím, vím jen, že mě chytla za srdce. Co když dnešek byl tvůj poslední den? Tohle mělo být jen takové upozornění, že doopravdy ještě trošku žiju, trošku jsem si chtěla postěžovat. Možná ještě něco vykoumesím, ale poslední dobou nemám moc ,,písemně plodné dny".
Lunae poisoned you
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama