Listopad 2011

Creature Feature

27. listopadu 2011 v 11:29 | Lunae |  Hudba
Začala jsem psát povídku s názvem Lady Steampunk a jak už to tak bývá -hudba zrovna poslouchaná ovlivňuje styl psaní (teda aspoň u mě).Hledala jsem tedy něco, co bych mohla poslouchat při psaní této povídky a když už steampunk ,tak tedy něco co zní mechanicky. Narazila jsem na ,,funkční stvoření"(?)a doslova jsem se zamilovala. :)
Death of a Doll Maker (smrt výrobce panenek)

Postavička z písmenek

21. listopadu 2011 v 21:32 | Lunae |  téma týdne
Knihy miluju ,to je prostě od pohledu jasná věc. Ať už mě někdo potká s knihami od Balzaca jehož lidskou komedii jsem si vyloženě zamilovala , Cantervillské strašidlo a jiné prózy od O.Willda -knihu kterou jsem si jednou půjčila v knihovně úplně náhodou a že je od něj jsem s radostí zjistila až doma , zkrátka a jednoduše : přečtu všechno , co mě má šanci zaujmout a rostu při pomyšlení ,že máme v povinné četbě na letošní rok Brownovou (nechci urážet ,určit píše dobře ,ale tohle prostě není můj oblíbený žánr),miluju fantasy (nedávno jsem četla krkavce z Carcassonne-zamotané ,ale dobré čtení :D),miluju poezii,prožívám až s morbidním humorem hororové příběhy (pokud to teda nejsou kýče),hltám stránky zábavných povídek a nemálo se vyžívám ve čtení článků na internetu . Čtu už od doby ,kdy jsem se naučila písmenka (sice jsem psala už ve školce takové ty knížky slepené z několika stránek papírů :D )a od té doby uběhlo tolik času co sebou nesl tolik knih a tolik postav ,že bych z nich nevybrala ani kdybych se měla rozkrájet (a to fakt nemám v úmyslu :D).

Vztek=magnet na lidi

17. listopadu 2011 v 19:04 | Lunae |  z jedné hlavy
Taky se vám stává, že když jste protivní, tak se na vás lepí lidi nejvíc? Mně teda jo. Čím to, že když člověk kolem sebe vysílá blesky hromy, dává jasně najevo : ,,nech mně bejt a jdi si po svých!", tak se kolem něj najednou vyrojí davy lidí? Nevím jak vy, ale čím víc vrčím a snažím se najít si klidné míso, kde za mnou nikdo nebude lozit, tím víc lidí za mnou naopak lozí a to o mně třeba obyčejně nemají zájem. Když jsem odpadlíkem ve společnosti, společnost si mě nevšímá. Když od společnosti odejdu, jde společnost za mnou a o to víc mám důvod zuřit. Nechce-li člověk ublížit sobě nebo někomu jinému tak začne jen křičet, popřípadě mlátit do stěny a tak podobně ,v lepším případě jen vztyčí ze zaťaté pěsti pulgar a medium s oblíbenou anglickou frází:,,Fuck Of!" (Já jsem schopná křičet i :,, seasons greetings!":D ) a možná mu bude líp . Mně jen neleze do hlavy proč se najednou vynoří tolik ,,starostlivých" lidí s všetečnýma otázkami typu :,,Co se stalo?Tobě někdo ublížil?(v dámském případě):ty máš svoje dny?..."A bla a bla a bla !Na dotazy důvodů špatné nálady prostě lidem nemůžete říct :,,protože proto!" ,neboť nechápavci nepochopí a chtějí něco konkrétnějšího a nedojde jim , že prostě se klidně taková nálada vynoří i bez důvodů. Špatné počasí , otravná melodie , nezlomná nuda (taková ta , kterou nezažene ani oblíbená činnost)-takové prkotiny spolehlivě umí zničit náladu na několik hodin . Člověk si někdy prostě připadá jako bomba :) (a je lepší bouchnout , než to v sobě dusit)
Houba-Bomba
Tak mně ještě napadá něco pro pobavení (alespoń já s qimpy jsem se nachechtaly až až). Totiž hrály jsme zase tu ,,překládačku" a tentokrát jsme se dostaly k zajímavé věci :,,Komunisticky rudý Bin ladin chodil s o 60 let starším mužem(Yaoi forever a v každém věku já to tvrdím furt :D) v autě plném azbestu ,protože byl zbožný křesťan!" Muslim křesťanem, kteří geye odmítají a ještě k tomu křesťan , které zase odmítali komunisti a do tohp všeho umí chodit v autě nacpaném horninami :D
To jen tak dneska krátké zamotané zamyšlení L vám mává :)

Lunaeini japonští oblíbenci

11. listopadu 2011 v 20:10 | Lunae |  Hudba
Po dlouhé době jsem se zase zaposlouchala do japonské hudby , která je mi taky dost blízká. zafňukala si u X Japan [Ekkusu Džapan], Versailles ,SID, The Gazette , openingy a soundtracky z různých anime ,... . Líbí se mi japonština , dobře se poslouchá a ne , mě nepřipomíná romštinu (to jako ,že fakt ne!). ,,Forever love , forever dream… afureru omoi dake ga
hageshiku setsunaku jikan wo umetsukusu. Oh , tell my why?!" :)

Ze začátku tři od X Japan (ty si neodpustím ,ty mám prostě z J-music nejraději )
X Japan-Forever Love

Než podzim uteče :)

8. listopadu 2011 v 19:07 | Lunae |  Lunaeina tvorba
Tak se hlásím- živá a zdravá :) Dny plynou poklidně až děsivě stereotypně ,takže čekám snad jen na nějaký rozruch (předpokládám ,že na přírodní katastrofy si budu muset ještě nějaký pátek počkat-teda ne ,že bych se těšila na ohromy ,ale ono se fakt NIC neděje). Zase mě chytají po dlouhé absenci chutě psát ,tak nevím, přibude-li něco i tady v tom mojem malém internetovém zákoutí . Pro dnešek jen ,,pár" fotek (znáte to moje ,,pár" ,že jo?:D )