Splněný sen

20. srpna 2011 v 9:11 | Lunae |  L.L.L.
Jak jsem psala v minulém článku , mě a Qipy se splnilo něco , co jsme vždycky chtěly.O co ,že šlo? Je to prosté-my jakožto nezletilí pod patnáct (a taky kvůli mémutak trošku porouchanému zdraví) jsme byly vždycky omezovány časem .vždycky jsme někam pláchly , to ano ,ale po nějaké hodince , možná dvou , jsme byly nuceny se vrátit. My se tentokráte sbalily , vyrazily a neplánovaly , zkrátka prostě jen šly. Vyrazily jsme něco málo po sedmé hodině ranní.Vzaly jsme sebou psa co se k babičce kdysi přitoulal a zvykl si na jméno Bobík (na to se naučil u nás -tehdy byla éra reklamy ,,O Bobika?" :D ). Statečně s námi ušel celou cestu. Jak jsem pasala -neplánovaly jsme prostě šly. nikdy nemáme pevný cíl kam dorazíme. pořád ho pozměňujeme a blížíme se k výsledku.Nakonec jsme došly až k Černovodským rybníkům a vrátily se něco málo po půl dvanácté.

Sluníčko hřálo docela příjemně , nepálilo nijak zvlášť , pofukoval větřík, kolem samý dub a dub a dub , louky plné květin , no zkrátka paráda.Při našem návratu z toho měl zbytek obsazenstva domu úplnou kovbojku , nechápem proč .Co je tak divnýho , že si chcou dva lidi udělat samostatný výlet pěšky? To bylo samý ,,To ste ušly pěšky?A nebolí vás nohy? A jak se cítíš (mířeno na mě*grrrrr* chápu ,že mají starost,ale kdyby mi bylo špatně ,tak si snad řeknu ne?! )?..."Zkrátka bum,bum,bum z otázek. Ven jsme vyrazily s dobrou náladou, vrátily se uvolněné a klidné , šástné , což nemělo trvat dlouho,jelikož se dostavila zkáza světa ,a totiž návštěva toho bratránka , který má ve zvyku s bráchou vymýšlet capiny. Huh, koukám ,že výlet jsem úplně přeskočila , tak zpátky. Černovodské rybníky obsahují ostrůvky s kachnami , takže bylo co fotit. Bobo si stihly zaběhat na mělčinách , takže se konečně trochu vykoupal , já si kecla na kámen ve vodě a vyráchala si v rybníce nohy , japato protože botasky a letní horký den není nic dobrého. Čekaly jsme ,že Boboš jakožto lovecký pes bude kachyn prohánět a on nic, čekaly jsme ,že při každé obchůzce ohrady bude prohánět zvěřinu a on nic. Takový to je hodný pejsánek :) Přikládám fotky

prvním z mála živáčků co jsme po ránu potkaly byl tenhle šnečkour (hehe ,až uvidíte co qimpy doma chová a co jsem si včera nechala plazit se po rukách , to budete teprve koukat :D )

Trošku jako hrádek ,že?
Koník :)

rozcestí s krásnými stromy a taky hromadou nepořádku :(
slíbila jsem duby ,že?
další stromeček
rybník -cíl naší výpravy
bobš :)
Kachny
odraz
odraz ve vodě 2
ostrůvek pro kachny

hříbek :)
prostě záběr
já vám ty stromy slíbila ^_^

bodláčky nešly nevyfotit :)
a náš věrný společník po druhé
přírodní rybníček
jak někdo může říct , že je tak škaredý až je krásný??? Je roztomilý :)
další koník :)
jů hele velkopopovickej :D
mráčky


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 23. srpna 2011 v 15:24 | Reagovat

nádherný fotky. 8) fakt. kdybych měl vyjmenovat, které se mi líbily nejvíc, zabaralo by to dost času a úhozů. :-D

jinak, takovéhle výlety maj něco do sebe. jen tak, z náhlého popudu, někam vyrazit a nic neřešit.. kdybych nemusel řešit opravnou obhajobu maturitní práce, taky bych někam vypad..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama