Nemožné přátelství?

31. srpna 2011 v 18:49 | Lunae |  z jedné hlavy
Světu vládne hudba a tahle droga dokáže lidi znesvářit jen co je pravda. Hip hop je v dnešní době vítaný , pop to samí a kdo nepaří na Biebera je outsider (stejně neumí zpívat šampón jeden!). Někdy v těch 70.-80.letech se chtěli goths lišit od barevných diskantů svou převážně černou barvou-barvou! Proč se na emaře dívají všichni buď to se smíchem a ukazují si na něj prsty , nebo s odporem? Proč chlápek v černém s čírem budí takové opovržení ,a nebo je úplnou atrakcí pro běžné kolemjdoucí?(jasně něco takového přece ještě neviděli) Proč si lidé ubližují kvůli tomu ,že jsou vyznavači určitého hudebního odvětví? Kolik gotiků,emařů, a jim podobných bylo usmrceno někým komu se prostě nelíbilo jak vypadají ,nebo že poslouchají jinou hudbu? Není náhodou jedno kdo co poslouchá? Lidi vždyť jde jen o hudbu o nic jinýho!

Každý má své stinné stránky i ty světlé , není v nás rozdílu. Hoper zmlátí dívčinu s ofinou přes oko jen kvůli tomu jak vypadá , kvůli tomu co poslouchá. Nadává mu snad ona za kšiltovku přejetou parním válcem , za kalhoty s rozkrokem u kolen a za poslintanou bradu od neustavičného prskání co on považuje za hudbu? Dám vám pár příkladů a posuďte sami: Hoper jde ulicí a má puštěnou svoji muziku na plné pecky , prská plive , dáví se , no zkrátka neartikuluje a když už jo ,tak jsou to věty typu ,,čo ti jebe , čo ti jebe …". Příklad číslo dvě-goths sedící v kavárně , debatující o literatuře,hudbě,o běžných věcech to je prostě jedno a mezi nimi leží mobil z nějž vychází zpěv zpěvačky známé jako Siouxie Sioux a line se sotva pár postřehnutelných metrů ,protože je plno a hosté se baví dost hlasitě a jen skupinka slyší to co si pustla. Metalisté házející řepou na metalovém koncertě napodobují growling , máchají rukama s pověstným paroháčem a po koncertě si řeknou ,,Tak zase někdy.Čus brácho!" a jdou si klidně po svých vyřádění s vykřičenými hlasivkami a přemýšlejí nad tím jaký to byl bezva večer. Fanynky popové muziky (zlo největší dle mého názoru XD ) snažící se vypadat stejně jako jejich ,,Sladká" (brrrrr…jak jsem to mohla napsat?!*třese se*) Hana Montána (fontána :p) a ve svém růžovoučkém pokojíčku poslouchá onu eee…osobu.Tak mi řekněte jaký je rozdíl? Ano jsou tam spousty rozdílů a teď miláčkové *napodobuje Nekonečného* mi řekněte kde není…Ano bingo ,hurá ,sláva!všichni poslouchají hudbu. Jejich hudba je odlišná ,ale každý rád poslouchá hudbu . Hudba přece není nejdůležitější věc na světě (že to říkám zrovna já ,která poslouchá muziku non stop XD) je jen zlomkem toho co činí člověka šťastným. Proč by si nemohl vyjít ven hoper s emařem?Blázníte? Vždyť on je emo a on hoper!No fuj! Lidi jste snad miglí kládou? No a co ,že on je takový a on makový? Copak si vybíráme přátele jen podle zevnějšku a hudby? Všechno je o netoleranci -kdyby byl jeden ochotný občas zkousnout zuby a vyslechnout až do konce jednu píseň z oblíbených interpretů toho druhého bylo by na světě líp. Vidím to i u nás na škole-výtvarka =povolené pouštění si muziky tak ,aby nikoho nerušila , čili na plný pecky tam řve lady kachna (sorry GaGa-a co vyjde to nastejno ne?:D)A já si tam v pokoji a klidu pustím ke své tvorbě All Gone Dead a už je oheň na střeš zažehnut hláškou ,,Vypni tu dechovku!"-ehm…ehm…-dechovku?A neúčinkují náhodou v dechovkách dechové nástroje?). Já jim tam jak blbec největší ignoruju tu ukvákanou ženštinu (nic proti ní jinak nemám jasný? )a nemůžu se soustředit na svůj výtvor , který se oproti těm jejich dá aspoň nazvat výtvorem za použití fantasie . Kde je spravedlnost a co to slovo vlastně znamená?Zřejmě to ,že ustoupí ten slabší co?!Jednoduše a prostě-netolerance vlivnějších
utlačuje ty padlejší. Oni se můžou projevovat aniž by na ně někdo čučel jak na obživlou zkamenělinu . Jo jasně desetiletý děťátko z očními stíny přes půl obličeje a make-upem co zřejmě z důvodů šetření tubičkou byl všechen napatlán na obličej v jeden den a taková dívenka se kykle na botách s podpadkem div se nepřizabije je přece normální. Naopak jde punker plný řetízků,piercingů a tetování budí takový rozruch ,jako když na modrou planetu přisvítí mimozemská civilizace a představte si ,že tento mírumilovný člověk jde domů ,kde čeká tahle holčička je jeho sestřička se kterou je ochotnej hrát the sims a je mu fu(c)k ,že to užvatlaný růžový stvoření poslouchá Bionce , jelikož on stejně odejde do svýho pokoje nebo hospody a schladí si žáhu se sex pistols -jednoduchý jak facka , země (i z tebe) je placka a všude kolem oceán-tolerovat se dá a většinou tolerují ti moudřejší. Kýčovití popíci zpívající o lásce přece hladí duši , kdežto vzbouřenecký punk uši trhá , jelikož metá společnosti pravdu přímo do xichtu.Mě nevadí to ,že někdo poslouchá to a ono . I já si občas poslechnu In the end od Linking park a nevadí mi ten rep tam. Jejda já zase odbočila :D No zkrátka a jednoduše i když každý poslouchá něco jinýho , neznamená to ,že si nemůže rozumět s tím ,kdo poslouchá něco přesně opačnýho , rozumíme si,domluvila jsem Howg! Sakryš vždyť jsem se do toho zamotala ! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 1. září 2011 v 8:00 | Reagovat

no, já sem hodně tolerantní posluchač, ale ještě jednou na mě přídeš s hiphopem a bobrem ( sory kámo, ty si mé uznání opravdu nezasloužíš ), a budu velmi nevrlý.
hele, i ta jak ty říkáš kachna se dá v klidu poslouchat, ale ve výtvarce bych si pustil Amandu Palmer, Dresden Dolls nebo Insomnium. ( a což takový Vivaldi! to je k malování to pravé. 8) )

je sice pravda že kdyby šli vedle sebe hoper s emařem, vypadalo by to hodně zv.láštně, ale tak co, je to jejich věc.

hele, nech bejt toho bratra a sestru. moje sestra si v jednom kuse pouští Kiss Morava a tam to kolikrát zí, že si pustím Two Steps from Hell jen proto, abych na chvíli potlačil ty běsy. a pak k tomu přihodím něco dalšího nepřeberné škály interpretů a stylů.

nj, hudba je jenom hudba. ale stejně patří k mým závislostem. :-D

nazávěr jeden takový vtípek. k songu kapely, co si, v překladu, říká "kachní omáčka".

knock knock
Who's there?
Barbra
Barbra who?
Barbra Streisand! Whoohoo hooo hooo hooo
:-D :D

2 Lunae Lunae | Web | 1. září 2011 v 9:51 | Reagovat

[1]: Dobrá já nebudu prudit :-D hej tak to je dobrý :)(ten fór )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama