Srpen 2011

Nemožné přátelství?

31. srpna 2011 v 18:49 | Lunae |  z jedné hlavy
Světu vládne hudba a tahle droga dokáže lidi znesvářit jen co je pravda. Hip hop je v dnešní době vítaný , pop to samí a kdo nepaří na Biebera je outsider (stejně neumí zpívat šampón jeden!). Někdy v těch 70.-80.letech se chtěli goths lišit od barevných diskantů svou převážně černou barvou-barvou! Proč se na emaře dívají všichni buď to se smíchem a ukazují si na něj prsty , nebo s odporem? Proč chlápek v černém s čírem budí takové opovržení ,a nebo je úplnou atrakcí pro běžné kolemjdoucí?(jasně něco takového přece ještě neviděli) Proč si lidé ubližují kvůli tomu ,že jsou vyznavači určitého hudebního odvětví? Kolik gotiků,emařů, a jim podobných bylo usmrceno někým komu se prostě nelíbilo jak vypadají ,nebo že poslouchají jinou hudbu? Není náhodou jedno kdo co poslouchá? Lidi vždyť jde jen o hudbu o nic jinýho!

Popravený- 1. poprava

31. srpna 2011 v 12:03 | Lunae
Tohle je první kapitola příběhu ,který jsem začala psát dnes a není mi známo dokončím-li jej . Obyčejně píšu tak ,že to po nějaké době smažu (akorát u původní Orgemantoris mám už 16 stránek bez mazání tak doufám ,že příběh ,,Popravený" neskončí jako většina předešlých příběhů vzešlých z mojí hlavy...)

Popravený-prolog

31. srpna 2011 v 11:55 | Lunae
Orgemantoris-země ležící v oceánu je bodem nad kterým je střed univerza se zemí , je místem kde se slévají všechny vodní proudy a pod jejím zemským povrchem který je nejširším na celé zemi je hlavní kotel všech sopek modré planety. Za pomoci vroucí horniny pod zemí a vodou oceánu je tento útržek pevniny vsazený do moře obehnán mlhou hustou a nebezpečnou pro toho kdo by jí chtěl prostoupit. Zavolal by do běloby před sebou jediným zvukem by mu byla ozvěna ze všech stran tak hlasitá ,že by ohluchl. Ovšem žádný ze zvuků vnějšího světa se do Orgemantoris nedostane díky obalu stvořeného druidy přírodní magií jež jim bohové propůjčili a jediným průchodem byl portál v hlavním městě této země-ve Feskadech. Sešly se tu bytosti z pár dimenzí a časové pásma počítané naším časem by se
zde zasekly ve věku devatenáctém (po devatenáctém století byl portál zničen pro dobro obou stran), ovšem nikdo si nedovolil ovlivnit nijak výrazně původní podobu této země a každý přivandrovalec si zůstal tím kým byl on a jeho doba pro sebe, nijak nikdy nenarušovali pokojný život Keltů ,kteří byli původními obyvateli Orgemantoris . Ovšem neznamená to,že by v Orgemantoris nebylo i zlo ,protože kde není zlo ,není ani dobro a ti o nichž je tento příběh vědí své…
 

Čím bych byl ,kdybych byla

31. srpna 2011 v 9:23 | Lunae |  L.L.L.
Znáte takové to :,,Čím bych byl/a , kdybych byl/a? " co vždycky koluje po internetu? Tak jsem si to zkusila taky. :) Je zvláštní , kolik toho člověk u vyplňování taková capiny zjistí na svou vlastní osobu.

Punk Floid

30. srpna 2011 v 17:52 | Lunae |  Hudba
Zase trošku punku a to v podobě Punk Floid . Chytlaví :)
tvůj boj

Stupidní Fuckbook

30. srpna 2011 v 9:43 | Lunae |  z jedné hlavy
Blbost zamořující nejen virtuální svět ,ale i ten reálný , šíří se rychle a je horší než virus (je to virus , hnusný virus co gumuje mozky pomocí jedniček a nul). Jsem schopná přehlížet capiny typu laikování a tomu podobné ,ale musím si chladit puls ,když mi někdo řekne :,,Chodíš na facebook? Ty nemáš facebook? Založ si facebook." Dotěrný otázky a poznámky za který by mírumilovný člověk jako já a spousta jiných dokonce i někoho přetáhl krumpáčem ,jen aby zmíńku o xichtknize neslyšel aspoň několik svatých minut.

Konečně!

30. srpna 2011 v 7:54 | Lunae |  L.L.L.
Žádné ,,Konečně!" , protože by končily prázdniny (to bych nedávala do rubriky Lunae, ale stvořila bych rubriku pro destrukci) . ,,Konečě" říkám/píšu proto , jelikož mi konečně vykvetly hvozdíky , které jsem sázela někdy na jaře. Tohle jste asi nečekali ,že sem dám ,ale já jsem prostě člověk ,pro kterého je něco takového zázrak (a taky hlavně to ,že je to jedna z mála rostlin co mi zatím nepošla)!Sice mi vykvetly z několika rostlin jen dva květy i tak to pokládám za úspěch :)
To jsou moje zlatíčka mrňavý. (já vím ,už zase otravuju s kytkama ,ale ono to prostě jinak nešlo :) )

A zase mizím

26. srpna 2011 v 10:31 | Lunae |  většinou o blogu
Už zase vás na pár dní opustím (a všimněte si ,že konečně vás varuju na svou nepřítomnost ;) ). Zatím se loučím a čekejte mě nevím kdy . Lunae Dřevěná duše z MoonForest se loučí a užívá ten zbyteček prázdnin co nám zbývá a přeje vám jeho příjemné prožití ve zdraví a kupě štěstí :)

Virtuální procházka nejen v ČR

26. srpna 2011 v 9:56 | Lunae |  Zajímavosti
Na tohle mě upozornila nedávno mančinka . Prošli by jste se po Římě? No trouble! Chcete se podívat do londýnského zeleného praku? Rovněž bez problému! :) Navštivte spoustu míst ,aniž by jste zvedli zadek ze židle :)

Jejich smrt je vina tvá

26. srpna 2011 v 8:55 | Lunae |  Lunaeina tvorba
Chcete vědět , jaké bláboly Lunae tvořila ještě někdy na svých ,,zloghotických" začátcích (asi tak dva roky zpátky :D ) ? Varuju je to totální blbost , ale kritiku příjmu ráda :) .Přeci jen už je to minulost .

Nirvana

24. srpna 2011 v 17:29 | Lunae |  Hudba
Dneska si tak vozím dřevo a u dřeva nejčastěji začínám dopodrobna pitvat svoje myšlenky a najednou tak narazím na jednu věc. Když tak často poslouchám nirvanu , jak to ,že ji nemám ještě v tom svým internetovým zákoutí položenou na dubový poličce s názvem ,,hudba"?! Jsem to ,ale jeliman já vím , ale co už...Však já se polepším :) (kdybych počítala kolikrát tuhle větu za den použiju , přišla bych na to ,že má větná zásoba je dosti úúúúúúzkááááá!)
Come as you are (přijď jaká jsi) -tak tuhle hrávám na kytaru :)

Co mi poslední dobou zaznívá ze sluchátek?

23. srpna 2011 v 18:03 | Lunae |  Hudba
Nadpsi říká vše :)
Nekromantix-My Girl

Nebe

21. srpna 2011 v 19:44 | Lunae |  Lunaeina tvorba
Lidičkové já bych úplně zapomněla!Naložím sem hromadu fotek z doby kdy jsem tu nebyla a na tyhle bych zapomněla a to je považuju za nejkrásnější , co jsem za tu dobu nafotila. Svou chybu tímto napravuji a podělím se o ně s vámi :)
jsou tak trošku rozmazané , zrnité ,ale i přesto jsou vybrány z nejlepších,tak snad se budu aspoň trošku líbit ;)
Ještě vás upozorním ,že fotky nijak neupravuju (krom zmenšování a podpisu)

Achatiny :)

20. srpna 2011 v 9:29 | Lunae |  Lunaeina tvorba
Včera jsem po dlouhé době viděla Qimpyny achatiny a musím říct ,že značně vyrostli. Nebyla bych to já ,kdybych si aspoň jednoho toho ,,malého tvorečka" nedala na ruce . Sice jsem od nich byla umazaná hlínou ,ale komu by to vadilo ,že? :)
Minišneček :)

Splněný sen

20. srpna 2011 v 9:11 | Lunae |  L.L.L.
Jak jsem psala v minulém článku , mě a Qipy se splnilo něco , co jsme vždycky chtěly.O co ,že šlo? Je to prosté-my jakožto nezletilí pod patnáct (a taky kvůli mémutak trošku porouchanému zdraví) jsme byly vždycky omezovány časem .vždycky jsme někam pláchly , to ano ,ale po nějaké hodince , možná dvou , jsme byly nuceny se vrátit. My se tentokráte sbalily , vyrazily a neplánovaly , zkrátka prostě jen šly. Vyrazily jsme něco málo po sedmé hodině ranní.Vzaly jsme sebou psa co se k babičce kdysi přitoulal a zvykl si na jméno Bobík (na to se naučil u nás -tehdy byla éra reklamy ,,O Bobika?" :D ). Statečně s námi ušel celou cestu. Jak jsem pasala -neplánovaly jsme prostě šly. nikdy nemáme pevný cíl kam dorazíme. pořád ho pozměňujeme a blížíme se k výsledku.Nakonec jsme došly až k Černovodským rybníkům a vrátily se něco málo po půl dvanácté.

ÁÁÁÁÁÁ a jsem tu!

20. srpna 2011 v 7:25 | Lunae |  většinou o blogu
Lidičkové milí zlatí dokavaď se točí svět v dení praxi stále platí (totálně ten verš překopu-obyčejně by tam bylo=že dvakrát dvě je někdy pět -od Jiřího Žáčka ) ,že Lunae se jednou vrátí .Tak tedy BAF!Zas jsem vás nevarovala ,že mizím , zase jsem si pláchla (nebo se spíš spláchla? :D ) a nechala blog osamocený. Za ten kratičký čas kdy jsem tu nebyla (kratičký , protože čas šíleně letí!Tfuj,tfuj,tfuj!) se mě i Qimpy splnil jeden z mnoha snů , o kterém napíšu v dalším článku i s fotografiemi (jo Ivan ještě funguje , takže aby vás nečekalo zklamání -budou duby,duby,pro změnu pár zvířat a duby+sem tam něco jinýho).Mám se dobře , žiju a cítím se lépe a volněji než kdy předtím.

trochu doblbané

5. srpna 2011 v 13:09 | Lunae |  většinou o blogu
Tak nevím lidi jestli to blbne jen mě ,nebo i vám ,ale mě se přehazují videa . Blbne to s každým načtením. Kouknu se před chvilkou na N.V.Ú. a bafnou tam na mě japonci s mentolkama ! :( Prosím vás , řekněte jestli se vám to tak taky zobrazuje,nebo jestli to blbne jen mě. Arigato ^_^

Co to ty děti učíme?!

4. srpna 2011 v 13:14 | Lunae |  z jedné hlavy
Zdá se být přirozené v téhle době slyšet pubertálního výrustka ohánět se slovy za něž by se dlaždič červenal studem . Hrají si na nevím co a nechci to vědět. Snad na drsńáky? Podle mě je drsňáctví blbost , blbost a pro změnu blbost , protože každý má svou slabou stránku , kterou nezakryje hromada masek za které se ten jedinec schovává ,aby nemusel odhalit své pravé ,,já".

N.V.Ú.

3. srpna 2011 v 9:03 | Lunae |  Hudba
S prázdninami na mě dosedla trošku punková nálada a tak jsem s ránem vyštrachala v záložkách s youtube svoji oblíbenou kapelu N.V.Ú. Mám vůbec zašmodrchanej smysl pro hudbu což ? :D Kdo tvrdí ,že punk je mrtvej je divnej. Punk bude mrtvej až nebude důvod se bouřit a to bych řekla nebude nikdy.
Kdo vypozná čeho je N.V.Ú. zkratka :) -píseň:Hej vy!

Jsem tu někde?

3. srpna 2011 v 8:38 | Lunae |  Lunaeina tvorba
Byla jsem pryč , omlouvám se ,že jsem nevarovala (já se napravím ;) ). Přifařím se zpátky a nevím kdy zase zmizím. jediný vím jistě-poslední týden a pár dnů byli šílený. Od třídenní katastrofy v podobě mýho brášky a mladšího bratránka kdy babiččin dům zaplavili gormitama (taký zrůdičky pro ty co neví) , takže nebylo slyšet nic jinýho než ,,Lavion,magmion,písečný blizald" (původně to je blizard ,ale bráška jaksi ,,er" nevlastní)kterýho jsme se sestřenkama okamžitě přejmenovali na ,,blízáka"-zkrátka hlavy se kroutily o 360° jak se v nich hromadila pára vzteku , protože tihle neřádi dokáží perfektně naštvat.Stihli hodit jednu z těch příšer do sudu s vodou , následně jím vytopit zahradu , málem utopit psa , hodit filtr od vysavače na střechu šopy (to by bylo ,aby tam něco nepřistálo),házet taveným sýrem v obalech do okna ,...Huh, zkrátka uškrtit , zakopat a skrýt důkazy!Jednoho večera dokonce po garáži létal netopýrek a Ivana jsem sebou bohužel neměla , zato včera jsem s ním lítala kolem pelnáře a cvakala a cvakala .(vlastně tenhle článek je tak napůl o Lunae a napůl tvorba)