Červenec 2011

Rýmy ...Jo už zase

24. července 2011 v 9:05 | Lunae |  Lunaeina tvorba
Asi jste si všimli té změny designu (tedy ti co už tu někdy byli) a na čase je přidělit zase nějaký článek ,aby to tu nezvál prach.Poslední dobou mi moc básnění nejde a tak jsem jen tak rýmovala a nezáleželo mi až tak na výsledku.

Nějak mrtvo ,že?

23. července 2011 v 12:30 | Lunae |  většinou o blogu
Asi si říkáte , že mě blogování přestalo bavit , že ano?Není to pravda , nepřestal mě blog bavit , jen nevím o co se svámi podělit. Jediné co vám za poseldních pár dní můžu sdělit to , že babiččin pes rozebral makrele hlavu na součástky (oko zvlášť a zbytek taky zvlášť ) , Lunae si vytvořila ze dřeva runu Dagaz a teď ji nosí na krku ^-^ a je spokojená, spokojená a pro změnu spokojená se životem i když před pár dny nechala srdíčko trošičku vytéct do polštáře .Teď zase řádí , kreslí a píše , čte , cvičí (jo přesně tak , já antipohybová mrška zkouším co moje tělo vydrží na sedlezích a dalo by se říct i tanci ) Ivánka trošku zanedbává ...Zkrátka je živá a nezemřela (i když tak občas působí svým civěním donikam a nereágováním na křik snad těsně u ucha , kterým mě obdařují ti co chtějí mou pozornost a neuvědomují si ,že jsem tak trošku jinde).Těší ji hvozdíky ,které krásně rostou a to jsem ani nedoufala ,že se tak krásně chytí.Sluníčko co vykouklo po dni plném deště , kdy jsem měla strach ,aby se vodní živel nerozzuřil jako to poslední dobou umí , konečně hřeje.Možná za nějaký ten čásek zase něco přihodím ,ale momentálně mě nic nenapadá a tak slibuji , že se pokusím něco vykoumat . ^-^
Zatím si budete muset počkat...

Tak tohle mě pobavilo :D

17. července 2011 v 13:15 | Lunae |  úsměv přátelé
Ti japánečci nemaj chybu XD Co ti dokážou vymyslet za hovadiny to by se jeden strhal smíchy ! Yūjin no egao! (úsměv příteli) :)
Checheche :D jak dokáží být mentosky zábavné což?

45 grave

17. července 2011 v 10:08 | Lunae |  Hudba
Huh, to je šílený!Vedro jak hrom ,takže jsem stihla nachytat na paže a za krk trochu toho sluníčka , včera jsem se zanícením lítala po lese a hledala hřiby , které když jsou k jídlu ,tak jsem schopná rozpitvat celou svou porci a vysbírat je odtud a během toho svýho skotačení po lese si pobrukovat všechny možné i nemožné písničky z různých žánrů co mi nevadí -ráno začínala středověkem pokračovala punkem a post-punkem , trampskýma písničkama, písničkami z muzikálu drácula a usínala s :komáři se ženili XD asi podíl sluníčka na nepokryté hlavě...Dnešek začal líp s 45 grave uffff...Proč tu vlastně ještě nejsou? Kdo říká ,že nejsou?! Jsou ( přece právě teď)! (a na to ,že je mám momemntálně v sluchátkách mi v mysli krom nich hučí ještě panenka :,,Co skrýváš za víčky a plameny svíčky?Snad houf bílých holubic , nebo jen žal?Tak skončil ten prvý den , zmáčený krví a ani pouťovou panenku nezanechal!..."Divná kombinace co? :D Vrrrr zase mi hrabe prašťete mě někdo!
Evil
partytime -podle mě jedna z jejich nejlepších písní
phantoms


Princezna zlodějů

15. července 2011 v 10:07 | Lunae |  filmy
Za časů , kdy Anglii vládl král Richard Lví Srdce se lesy potuluje skupina zbojníků , které vede Robin Hood , postrach bohatých a spasitel chudých. Jeho úhlavním nepřítelem je muž s černou duší a sobeckými zájmy-šerif z Nothinghemu. Robin a Marion zplodili dceru a dali jí jméno Gwyn.Že se malá holčička narodila se dozvěděl i prohnaný šerif , ale uznal ,že od dívky mu nic nehrozí a na dítě krále zbojníků zapomíná. Robin se svou skupinou stále někde cestuje a plní poslání zbojníků , totiž:bohatým brát a chudým dávat .Gwyn mezitím roste a dospívá v krásnou mladou ženu . Je zasnoubena se svým nejlepším přítelem Fredericem , který se chce stát knězem.Robin ji nechce vzít sebou na výpravu a tak Gwyn i s Fredericem utíká a razí zbojničinu na vlastní pěst. Král je na smrtelném loži a chce ,aby následníkem trůny byl jeho syn na ,kterého se zapomínalo , protože byl levoboček-Filip. Králův bratr Jan o trůn usiluje a tak ,když se z Francie do Anglie přeplavuje mladý princ se svým doprovodem , zlotřilý Jan ho hodlá zabít. Filip utíká se svým přítelem konrádem , kterého léčkou zabijí Janovi spojenci a filip na sebe bere Konrádovu osobu ,aby si mysleli ,že je mrtvý on.Setkává se s Gwyn a Fredericem a zamiluje se do mladé zbojnice , což moc mnicha netěší. Nakonec se rozhodnou , že zasnoubení zruší ,aby mohla být Gwyn šťastná s mužem ,kterého miluje a zůstanou jen přáteli. Robina a jeho nejlepšího přítele zajme šerif a mučí ho ,aby vyzvěděl kde se Filip nachází ,ale zbojník nic neprozradí.Po kraji se šíří , že následník není mrtev .Mezitím v lese mezi zbojníky Filip odhalí ,že je ve skutečnosti tím Filipem o kterém si všichni myslí ,že je mrtvý.Míří na hrad zabránit korunovaci Jana a vysvobodit Robina z vězení a sám je korunován.Nikdy se neožení ,ale v jeho srdci zůstává jedna paličatá zbojnice ...
(omluva za chyby)

Tadáááá!!!

14. července 2011 v 9:55 | Lunae |  L.L.L.
Vstávej umrlče hola hou , podej nám sem tu živou aneb Lunae je na pár dní zpátky.Odpočatá , vyřáděná a hlavně zase střelená. Tolik srandy jsem dlouho nezažila. Navštívili jsme po dlouhé době zříceninu Kaltenštejn , jehož návštěva je už u nás tak nějak tradiční a žádné prázdniny se bez ní neobejdou.Na tom v celku hezkém místě mě štve jediných pár věcí-stromy zohyzdněné blbýma lidma co si do nich prostě musí něco vyrýt a to ,že tu zříceninu kdysi někdo zkoušel vyhodit do vzduchu. :( Pozor , pozor , pozor!Lidé se slabým srdcem a chatrnou nervovou soustavou nechť nerozevírají celý článek , skrývá se tam dřevěné strašidlo! (a hromada stromů ) ;)

SCHELMISH

3. července 2011 v 7:23 | Lunae |  Hudba
Stalo , se to všera , posedla mě ...Ne nesnažím se tu psát o N.V.Ú. a ani vypisovat jejich text a kapela o kterou se svámi dnes podělím není ani punková , neposedla mě včera a není česká. Jsou to němečtí SCHELMISH hrající středověký rock. Schelmish znamená zlodějství , tak by mě zajímalo proč se jmenují zrovna takhle? :D (Asi odposlouchávali když jsem se setřenkou probírala děj jedné z mích povídek :) )
Rabenballade -poznali jste v tom dva havrany co u nás zpívá Asonance? (hehehehe , já jim říkám asanace )
Mente Capti
Igni Gena
Aurora
Jinak už se doopravdy loučím , nevím kdyy se vrátím , ale každopádně až nastane můj ,,comeback" můžete se těšit na fotky a hromadu blábolů které se ze mě posypou . ,,Ahoj!" *napodobuje krtečka* .

ještě se tu zdržím :)

1. července 2011 v 12:23 | Lunae |  L.L.L.
díky počasí co mi trošku zkazilo plány tu zůstanu ještě do pondělka , tak se prosím nedivte ,že tu na mě narazíte :)